Заботливоя мама

Объявление

Введите здесь ваше объявление.

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Заботливоя мама » Детское здоровье » Апаратне лікування зору


Апаратне лікування зору

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Мені б дуже хотілося дізнатися, де в Україні можна зробити апаратне лікування зору для моєї маленької дочки. Вона останнім часом поскаржилася на погіршення зору, і лікар порадив нам розглянути апаратне лікування. Ми живемо у Києві, але готові поїхати і в інші міста, якщо це буде необхідно. Хочеться, щоб клініка була надійною і мала досвід роботи саме з дітьми. Може хтось може порекомендувати місце, де з такими питаннями допомагали вашим дітям?

0

2

Я вам дуже рекомендую звернутися до Дитячого медичного центру "ДИТИНА", розташованого у Києві. Вони спеціалізуються на дитячій медицині та мають великий досвід і проводять апаратне ликування зору для дітей. У їх кабінеті охорони зору використовуються сучасні методи діагностики та лікування, які адаптовані спеціально для дітей. Таке лікування може значно покращити зір вашої дочки, особливо якщо почати його вчасно. Команда лікарів та медичних фахівців у центрі дуже уважна і доброзичлива до маленьких пацієнтів, тому вашій дитині буде комфортно протягом всього курсу лікування.

0


Вы здесь » Заботливоя мама » Детское здоровье » Апаратне лікування зору


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно